D-Link DCS-8010LH: kamera monitoringu domowego

Jakub Kornacki
D-Link DCS-8010LH: kamera monitoringu domowego

D-Link DCS-8010LH to kamera, która została przeznaczona do monitoringu wewnątrz domu. Nowym urządzeniem można zarządzać przy użyciu komend głosowych przez asystentów Amazon Alexa i Google Assistant.

0

D-Link DCS-8010LH to kompaktowych rozmiarów kamera, która rejestruje obraz HD 720p. Urządzenie zostało wyposażone w obiektyw, którego kąt widzenia wynosi 120o. Kamera bardzo dobrze sprawdzi się zarówno podczas dnia, jak i w nocy. Wbudowane diody podczerwieni sprawiają, że kamera zarejestruje obraz na odległość 5 metrów nawet podczas całkowitej ciemności. DCS-8010_right-800x450

D-Link DCS-8010LH współpracuje z bezpłatną aplikacją mydlink. Dzięki niej użytkownicy mogą monitorować sytuację w domu bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego. Po wykryciu jakiegokolwiek ruchu bądź dźwięku urządzenie automatycznie wyśle powiadomienie alarmowe do właściciela.DCS-8010LH_A1_Image L(Front)

Materiał zapisywany jest na karcie SD bądź w osobistej chmurze. Kamera prezentuje się stylowo i bardzo nowocześnie. Urządzenie obsługuje Google Assistant oraz Alexa, dzięki czemu może być zarządzane przy użyciu komend głosowych. 
Aktualnie wiele kamer D-Link jest w promocji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta.

Źródło: D-Link, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.