D-Link Omna 180 HD (DSH-C310): pierwsza na świecie kamera dla platformy HomeKit

Jakub Kornacki
D-Link Omna 180 HD (DSH-C310): pierwsza na świecie kamera dla platformy HomeKit

D-Link Omna 180 HD (DSH-C310) jest peirwszą na świecie kamerą przeznaczoną do monitoringu wewnątrz budynków, która współpracuje z platformą HomeKit Apple'a.

0

D-Link Omna 180 HD (DSH-C310) to pierwsze urządzenie z rodziny Omna, które jest zgodne z platformą HomeKit marki Apple. Integracja z tym zaawansowanym systemem stwarza możliwość monitorowania domu przez całą dobę. Wykrycie jakiegokolwiek ruchu w pomieszczeniu nadzorowanym przez funkcjonalną kamerę wiąże się z natychmiastowym powiadomieniem o tym fakcie domowników poprzez powiadomienie alarmowe z aplikacji Apple Home, które ukaże się na zablokowanych wyświetlaczach swoich iPhone’ów lub iPadów.

Omna Press Release small

Inteligentne powiadomienia są przekazywane dla wskazanych domowników wraz z załączonymi zdjęciami, aby użytkownicy mogli dowiedzieć się, co dokładnie wydarzyło się w pomieszczeniu monitorowanym przez nowoczesną kamerę. Domownicy w dowolnej chwili mogą uzyskać do podglądu kamery w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie.

Zaawansowana technologicznie kamera D-Link Omna 180 HD (DSH-C310) oferuje 180-stopniowe pole widzenia. Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają dwukierunkowe przesyłanie dźwięku. Podświetlenie w podczerwieni zapewnia dobrą widoczność na odległość 5 metrów nawet podczas całkowitej ciemności.

Źródło: D-Link, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.