D-Link Smart Plug mydlink Home DSP-W215: zdalny monitoring urządzeń elektrycznych

Jakub Kornacki
D-Link Smart Plug mydlink Home DSP-W215: zdalny monitoring urządzeń elektrycznych

D-Link Smart Plug mydlink Home DSP-W215 jest prostym w użyciu i bardzo funkcjonalnym produktem, przy użyciu którego domownicy zyskują możliwość monitorowania i kontrolowania wszelkich urządzeń elektrycznych zainstalowanych w domu.

0

D-Link Smart Plug mydlink Home DSP-W215 to przydatny produkt, który z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu. Podłączone do niego urządzenia elektryczne mogą być monitorowane z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy zainstalować dedykowaną aplikację mydlink Home na urządzenia mobilne, by z każdego miejsca i o dowolnej porze zarządzać poszczególnymi urządzeniami. yg

Dzięki D-Link Smart Plug mydlink Home DSP-W215 oraz dedykowanej aplikacji mobilnej można uruchomić bądź wyłączyć dane urządzenie elektryczne. Oprócz tego istnieje możliwość ustawienia szczegółowego harmonogramu pracy danych urządzeń w taki sposób, by samodzielnie rozpoczynały one pracę o wskazanej przez Ciebie godzinie. Aby wszystko sprawnie działało, nowy produkt marki D-Link wymaga jedynie stałego połączenia z domową siecią bezprzewodową Wi-Fi.

DSP_W215_Front_GYHT

D-Link Smart Plug mydlink Home DSP-W215 jest produktem, dzięki któremu zyskasz szczegółowe informacje o poborze prądu przez poszczególne urządzenia. Monitoring zużycia energii elektrycznej pozwoli zoptymalizować koszta. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być zastosowany w nowym D-Linku wbudowany czujnik temperatury, który automatycznie odłączy zasilanie w przypadku wykrycia przegrzania.

D-Link Smart Plug mydlink Home DSP-W215 można zakupić już od 197 zł.

Źródło: D-Link, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.