DDPai Mini2P: wideorejestrator z WiFi

Marek Cekaw
DDPai Mini2P: wideorejestrator z WiFi

Firma DDPai wprowadziła na rynek bardzo funkcjonalny widerorejestrator samochodowy. Model Mini2P wyposażono m.in., we wbudowane WiFi oraz sensor pozwalający rejestrować obraz w rozdzielczości aż 1440p.

0

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie wyruszanie w dalszą trasę bez wideorejestratora. Urządzenie to staje się powoli tak popularnym sprzętem jak nawigacja, gdyż dzięki niemu można łatwo ustalić winnego w spornych sytuacjach.

Jednym z bardziej użytecznych urządzeń tego typu jest Mini2P firmy DDPai. To kompaktowe urządzenie zostało wyposażone w 6-warstwowy obiektyw z przysłoną f/1.8 rejestrującą więcej światła oraz 140 stopniowym kątem widzenia. Dzięki wysokiej klasy sensorowi nagrywa obraz w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli z prędkością 25 klatek na sekundę. Większa rozdzielczość sprawia, że tablice rejestracyjne innych aut są zdecydowanie bardziej czytelne.

DDPai Mini2P 1

Oczywiście urządzenie ma także G-Sensor z regulowaną czułością, który automatycznie wykrywa kolizję i zabezpiecza nagranie, a także opcjonalny tryb rejestrowania obrazu na parkingu z prędkością jednej klatki na sekundę, co znacznie wydłuża czas nagrywania. Sprzęt dysponuje także modułem WiFi pozwalającym nawiązać połączenie z telefonem i dzięki temu bezpośrednio transmitować rejestrowany obraz do mediów społeczniościowych.

DDPai Mini2P 2

DDPai Mini2P oferowany jest w cenie 100 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.