Dan D'Agostino The Relentless: potężny wzmacniacz do domowego audio

Marek Cekaw
Dan D'Agostino The Relentless: potężny wzmacniacz do domowego audio

Marka Dan D'Agostino zaprezentowała właśnie referencyjny wzmacniacz do rozbudowanych domowych systemów audio. Model The Relentless potrafi wykrzesać aż 6 kW mocy, a kosztuje 275 tys. dolarów za parę.

0

Jeśli chcemy złożyć topowy zestaw audio, a pieniądze nie grają roli, to warto zainteresować się najnowszą ofertą marki Dan D'Agostino. Znany producent audiofiliskich wzmacniaczy, zaprezentował właśnie topowy model The Relentless, który zadowoli nawet najwybredniejszych użytkowników.

The Relentless to 1500 W monoblock, który jest w stanie podwoić oferowaną moc, jeśli zmniejszy się impedancję do 2 Ohm. Wzmacniacz ma ciekawie zaprojektowaną obudowę, z dużym miernikiem sygnału zainstalowanym na przednim panelu, będącym rozpoznawczym znakiem tej marki. W górnym panelu znajdują się specjalne otwory poprawiające przepływ powietrza oraz radiatory wykonane z miedzi i aluminium, które odprowadzają ciepłe powietrze generowane przez potężne źródło mocy. A ma ono no aż 5,5 kW i może zasilać całkiem sporą liczbę różnych urządzeń. Oczywiście zostało wyposażone w specjalną odsłonę, która minimalizuje szumy i potencjalne zakłócenia.

Pojedynczy The Relentless waży 220 kg, a cena za parę wynosi 275 tysięcy dolarów. Sprzęt w sprzedaży pojawi się już w przyszłym miesiącu.

Dan DAgostino

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.