De Dietrich DED1140X - ekspres do zabudowy

Michał Wójcik
De Dietrich DED1140X - ekspres do zabudowy

Niemiecka firma De Dietrich wprowadziła na rynek swój najnowszy automatyczny ekspres do kawy do zabudowy. Model oznaczony kodem DED1140X jest wyposażony w zintegrowany młynek do kawy (pojemność 300 gram), na co zwraca uwagę wielu klientów przy wyborze danego modelu ekspresu. Czy poza tym charakteryzuje się ten sprzęt?

0

Urządzenie ponadto dysponuje przyciskami dotykowymi, za pomocą których możemy łatwo przygotować swój ulubiony napój. Ponadto model oferuje dwoma elementami grzejnymi, 2-litrowym zbiornikiem na wodę oraz niewielkim wyświetlaczem LED. Użytkownik ma także do dyspozycji pojemniki na wodę oraz tackę.

Producent zadbał również o bezpieczeństwo, wyposażając ekspres w świetlne alarmy ostrzegawcze w razie zagrożenia przelania wody czy zbyt dużej ilości kawy.

De Dietrich DED1140X można zakupić za około 1300 funtów szterlingów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje około 6 680 złotych. Parametry urządzenia wyglądają całkiem obiecująco. O tym jednak czy ekspres jest wart swojej ceny zadecydują konsumenci.

Źródło: De Dietrich

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.