DeLonghi CGH1020D: elektryczny grill z funkcją opiekacza

Marek Cekaw
DeLonghi CGH1020D: elektryczny grill z funkcją opiekacza

Firma DeLonghi specjalizująca się w produkcji funkcjonalnego sprzętu AGD, pokazała nowy model wielofunkcyjnego sprzętu będącego połączeniem elektrycznego grilla oraz opiekacza do kanapek.

0

Produkt oferuje swym użytkownikom pięć różnego rodzaju funkcji, takich jak zamykany i otwarty grill, opiekacz do panini, itp. Wyposażono go w wygodne w czyszczeniu płyty grzewcze, pokryte powłoką zapobiegającą przywieraniu potrawy. Można więc używać go do przygotowywania różnych posiłków, począwszy od kiełbasek, poprzez mięsa, a kończąc na hamburgerach i kanapkach.

DeLonghi America CGH1020D 1

Zaletą urządzenia są także elementy grzewcze wkomponowane w konstrukcję obudowy. Dzięki temu temperatura rozkłada się równomiernie i unika się przypalania. Producent dołącza też zintegrowaną rynienkę na wytopiony tłuszcz, który pozwala w łatwy sposób pozbyć się jego nadmiaru z pieczonych mięs.

DeLonghi America CGH1020D 2

Grill dysponuje w pełni elektronicznym sterowaniem z dwoma pokrętłami do ustawiania funkcji i temperatury oraz wyświetlaczem LED prezentującym aktualne parametry sprzętu. Producent dodaje także dedykowaną aplikację mobilną zawierającą wskazówki oraz przepisy pozwalające w pełni wykorzystać urządzenie.

DeLonghi America CGH1020D 3

DeLonghi CGH1020D oferowany jest w cenie 239,95 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.