Deezer dostępny na sprzęcie audio Samsunga

Marek Cekaw
Deezer dostępny na sprzęcie audio Samsunga

Koreańska firma Deezer poinformowała, że jej muzyczny serwis oferujący muzykę w bezstratnym formacie, jest już dostępny na soundbarach oraz głośnikach firmy Samsung. Można jednak z niego korzystać tylko na określonych modelach sprzętu koreańskiej marki.

0

Serwisy takie jak Spotify, Tidal czy Deezer, są obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów dostępu do szerokiej gamy muzyki. Niestety większość takich usług nie jest dostępna na wszystkich urządzeniach audio, lecz tylko na niektórych produktach.

Na szczęście można do nich zaliczyć również soundbary i bezprzewodowe głośniki Samsunga. Na mocy współpracy z koreańskim koncernem, użytkownicy tego sprzętu, zyskali właśnie dostęp do serwisu Deezer, oferującego muzykę w bezstratnym formacie audio o rozdzielczości 16-bit/44.1 kHz. Dzięki temu posiadacze produktów Samsunga mogą słuchać muzyki w jakości zgodnej z zamierzeniem artysty.

Deezer HiFi oferuje także funkcję Flow, ktora wykorzystując zbierane dane, nie tylko będzie mu rekomendować, ale też odtwarzać utwory zgodne z jego gustem i preferencjami. Oczywiście usługa jest wolna od reklam i zapewnia nieograniczony dostęp do muzyki w postaci 36 mln utworów.

Serwis muzyczny nie jest jednak dostępny na wszystkich urządzeniach Samsunga, lecz tylko na najnowszych modelach.

Deezer

Źródło: Samsung.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.