Denon AVR-X540BT: budżetowy amplituner

Marek Cekaw
Denon AVR-X540BT: budżetowy amplituner

Japońska firma Denon uzupełnia ofertę amplitunerów kina domowego o nowy model AVR-X540BT. Jest to sprzęt niskobudżetowy 5,2-kanałowy sprzęt, który będzie dostępny w atrakcyjnej cenie.

0

Amplituner oferuje pięć kanałów o łącznej mocy 650 W, a dodatkowo obsługuje dwa subwoofery, co pozwala zbudować na nim całkiem niezły zestaw kina domowego. Z jego konfiguracją również nie ma problemu, gdyż producent wyposażył go w mikrofon. Dzięki temu sprzęt sam ustawia swe parametry, dostosowując je do rozmiaru oraz kształtu pomieszczenia.

denon_avr-1

X540BT dysponuje także wbudowanym modułem Bluetooth, zapewniającym współpracę z urządzeniami mobilnymi. Może zapamiętać ich maksymalnie osiem, więc z kina domowego będzie korzystać cała rodzina. Dodatkowo posiada gniazdo USB, co umożliwia odtwarzanie muzyki z pendrive'a. W tym przypadku obsługiwane są formaty MP3, WMA, FLAC oraz AAC, a ponadto może ono służyć do ładowania naszych smartfonów i tabletów.

denon-avr-2

Amplituner wyposażono w pięć wejść HDMI wspierających format 3D. Trzy z nich dodatkowo wspierają także HDCP 2.2/4K 60p, 4K Ultra HD z 4:4:4 Pure Color pass-through.

Denon AVR-X540BT w sprzedaży pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Sprzęt będzie kosztował 300 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.