Denon DBT-3313UD - Transport dysków z Blu-ray

Michał Wójcik
Denon DBT-3313UD - Transport dysków z Blu-ray

Firma Denon zaprezentowała nowe urządzenie służące do transportu dysków. Jest to DBT-3313UD. Potrafi on odtwarzać dyski Blu-ray, DVD, Super Audio CD, CD a także zawartość sieciową. Ważna funkcją nowego sprzętu jest też współpraca Blu - ray z amplitunerem AVR-3313 co umożliwia zredukowanie do minimum zniekształceń typu "jitter.

0

Dzięki autorskiej technice DENON LINK HD następuje synchronizacja głównych zegarów w obu urządzeniach. Warto wiedzieć, że technika DENON LINK HD jest kompatybilna nie tylko z płytami Blu-ray, ale też ze wszystkimi cyfrowymi sygnałami wyjść HDMI, w tym DVD, DVD Audio, Super Audio CD, płytami CD z muzyką i muzyką przesyłaną strumieniowo z sieci.

Denon

.

Urządzenie korzysta też z pełni ekranowanego mechanizmu napędu SVH z aluminiową pokrywą górną i podwójnymi wałkami, które redukują drgania wewnętrzne i zewnętrzne oraz szum elektromagnetyczny.

Mamy do czynienia z bardzo wszechstronnym urządzeniem, ponieważ możliwe jest na nim odtwarzanie plików dźwiękowych(MP3, WMA, FLAC HD do 24bit / 192 kHz), zdjęć oraz filmów video. Model dysponuje także podwójnym wyjściem HDMI, które umożliwia odzielenie dźwięku i obrazu, oraz połączenie dwóch odbiorników jednocześnie.
DBT-3313UD będzie dostępny w kolorach: czarnym i premium silver począwszy od października.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.