Denon Envaya: popularne głośniki w nowych wersjach

Marek Cekaw
Denon Envaya: popularne głośniki w nowych wersjach

Japoński Denon odświeża rodzinę głośników Envaya. Producent zapowiedział trzy zupełnie nowe modele, przeznaczone do użytku w domu i poza nim. Głośniki są już dostępne w sprzedaży w cenach od 90 do 170 funtów.

0

Od kilku lat firma Denon, oferuje klientom głośniki z rodziny Envaya. Produkty doczekały się najnowszych wersji, które właśnie trafiły do sklepów. W ofercie firmy pojawiły się trzy modele bezprzewodowych głośników, mianowicie Envaya DSB250BT, Envaya Mini DSB150BT oraz Envaya Pocket DSB50BT.

Wszystkie trzy zaprojektowano w taki sposób, aby można było z nich korzystać w domu lub ogrodzie. Mają więc wodoszczelne obudowy spełniające normę IP67, co pozwala przetrwać nawet w rzęsistym deszczu, a przypadkowe wrzucenie do basenu nie oznacza zniszczenia sprzętu. Wyposażono je także w Bluetooth aptX, zapewniające lepszą jakość muzyki transmitowanej z urządzeń przenośnych, która po sparowaniu dwóch egzemplarzy, dostępna jest w stereo.

Głośniki wyposażono w przetworniki o mocy 2x13 W (Envaya), 2x8,5W (Envaya Mini) oraz 2x6,5W (Envaya Pocket), a także baterie, które w zależności od modelu wystarczą na 10-13 godzin ciągłego słuchania. Jej ponowne naładowanie zajmuje 2,5 godziny. Dodatkowym atutem produktów jest współpraca z Siri.

Nowe model są już dostępne w sprzedaży. Envaya kosztuje 170 funtów, Envaya Mini to wydatek 130 funtów, natomiast za Envaya Pocket trzeba zapłacić 90 funtów.

denon

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.