Denon HEOS HomeCinema HS2: soundbar do kina domowego

Marek Cekaw
Denon HEOS HomeCinema HS2: soundbar do kina domowego

Japońska firma Denon wprowadza na rynek nowy model soundbara przeznaczonego do zestawów kina domowego. Produkt o nazwie HEOS HomeCinema HS2, wyposażono w Bluetooth, AirPlay oraz obsługę plików muzycznych wysokiej rozdzielczości. 

0

HEOS HomeCinema HS2 to najnowszy model soundbara skierowanego do wymagających użytkowników. Produkt jest kompatybilny z formatem 4K i oferowany jest w komplecie z subwooferem odpowiadającym za emisję niskich tonów.

Głośnik wyposażono w dwa zestawy przetworników 5x13 cm, które zajmują się tonami średnimi oraz niskimi, natomiast para 20 mm tweeterów zajmuje się obsługą wysokich częstotliwości. Producent zainstalował także dwa wyjścia i wyjścia HDMI przepuszczające sygnał 4K Ultra HD, jak również optyczne i coaxialne wejścia. Jest też port AUX oraz wejście USB, do którego można podłączyć pendrive, by odtwarzać z niego muzykę.

Jeśli chodzi o obecne na pokładzie technologie, to oprócz Bluetooth mamy też AirPlay. Soundbar obsługuje też pliki wysokiej rozdzielczości takie jak FLAC, ALAC, AIFF oraz DSD. Sprzęt współpracuje również z Alexą, choć ta funkcja będzie dostępna dopiero latem, wraz z kolejną aktualizacją oprogramowania.

HEOS HomeCinema HS2 dostępny jest w cenie 700 funtów.

Denon HEOS HomeCinema HS2

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.