Denon X8500H: 13.2-kanałowy amplituner dla kina domowego

Marek Cekaw
Denon X8500H: 13.2-kanałowy amplituner dla kina domowego

Miłośnicy oglądania filmów w domowym zaciszu, muszą zadbać o odpowiednie nagłośnienie. Jeśli ich potrzeby w tej materii są bardzo wysokie, to powinni zainteresować się nowym amplitunerem firmy Denon, mianowicie modelem X8500H.

0

Denon X8500H to flagowy amplituner japońskiej marki, oferujący dźwięk 13.2-kanałowy i wspierający najnowsze formaty audio, takie jak Dolby Atmos, DTS:X i Auro 3D. Dodatkowo wyposażono go w technologię bezprzewodowej transmisji dźwięku Apple AirPlay współpracującą ze smartfonami, system multiroom HEOS obsługujący głośniki w wielu pomieszczeniach oraz głosowe sterowanie funkcjami za pomocą asystenta Amazon Alexa.

Denon X8500H1

Sprzęt daje 150 W mocy na kanał przy impedancji 8 Ohm i obsługuje formaty muzyczne wysokiej rozdzielczości, takie jak DSD, WAV, ALAC i FLAC. Dysponuje też wbudowanym Bluetooth, WiFi oraz eARC (Enhanced Audio Return Channel). Producent wyposażył go ponadto w osiem wejść i trzy wyjścia HDMI, wszystkie w specyfikacji HDCP 2.2, więc podłączymy do niego różne urządzenia. A oprócz tego wspiera sygnał 4K 60 Hz i może przepuszczać Dolby Vision, HDR i HLG.

Denon X8500H2

Amplituner do sklepów trafi już pod koniec bieżącego miesiąca. W Stanach Zjednoczonych będzie oferowany w cenie 3799 dolarów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.