Denon pokazał stacje muzyczne Cocoon

Damian Jaroszewski
Denon pokazał stacje muzyczne Cocoon

Na początku lipca pisaliśmy o tajemniczych urządzeniach Denon Cocoon. Producent obiecywał, że niedługo zdradzi więcej informacji na ich temat. Jak powiedział, tak zrobił. Oto nowe stacje muzyczne.

0

Denon stworzył dwa urządzenia – Cocoon Home i Cocoon Portable. Oba to stacje muzyczne z dokowaniem na sprzęty Apple, czyli iPoda, iPhone’a i iPada. Dzięki technologii AirPlay oferują bezprzewodowe przesyłanie multimediów z gadżetów z nadgryzionym jabłkiem, a także streaming z komputerów PC i MAC oraz sieci domowej i dysków NAS. Możliwe jest także odtwarzanie muzyki z innych sprzętów ze złączem USB, np. dysków zewnętrznych i napędów USB flash. Wyposażone są w radio internetowe z pamięcią na trzy ulubione stacje.

Denon Cocoon Home korzysta z dwudrożnego systemu głośników ze specjalnie skonfigurowaną zwrotnicą. Funkcja Loudness ma zwiększać głębokość basów i jakość niskich tonów przy niższym poziomie głośności. Sterowanie urządzeniem odbywa się z poziomu pilota bezprzewodowego.

Z kolei Denon Cocoon Portable to nieco mniejszych sprzęt z kopułkami głośników o dwuwarstwowej konstrukcji.

Zarówno model Home, jak i Portable mają obudowy wykonane z metalu (także grille) i dzięki aplikacji Denon Cocoon App mogą być sterowane z poziomu smartfona lub tablety z systemami Android lub iOS.

Ceny sprzętów nie są jeszcze znane.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.