Depilator Panasonic - Szybkie i łagodne usuwanie włosów

Marek Cekaw
Depilator Panasonic - Szybkie i łagodne usuwanie włosów

Panasonic poinformował, że wprowadza do sprzedaży depilator ED94. Najnowszy model usuwa włosy i upiększa skórę dzięki licznym przystawkom, które umożliwiają depilację na mokro i na sucho, łagodne złuszczanie naskórka oraz wygładzanie pięt.

0

ED94 jest wyposażony w dwubiegowy podwójny dysk z 48 parami pęset, które przyspieszają depilację, oraz bardzo jasne światło LED, ułatwiające dostrzeżenie najmniejszych nawet włosków. Najnowszy model oferuje też Panasonic Pivot System - elastyczną głowicę o 60-stopniowym zakresie ruchu, dzięki której wszystkie pęsety dotykają skóry, bez względu na sposób trzymania urządzenia. Gwarantuje to bardziej komfortową depilację i idealną gładkość skóry po każdym zabiegu.

Dla dodatkowej wygody wszystkie modele oferują technologię Panasonic Wet/Dry, więc można używać ich w wannie lub pod prysznicem. Aby depilacja na mokro była bardziej skuteczna i łagodna, można nałożyć niewielką ilość płynu do mycia ciała na mokre dyski w celu uzyskania strumienia piany. W miarę obracania się dysków włosy przyjmują pozycję pionową, co ułatwia ich uchwycenie i usunięcie. Piana chroni też skórę przed bezpośrednim działaniem pęset i zapobiega jej wysychaniu po depilacji, łagodząc podrażnienia.

Najnowszy model jest wyposażony w nową nasadkę złuszczającą ze specjalnym generatorem bąbelków, dzięki któremu skóra zachowuje miękki, zdrowy i promienny wygląd. Odrobina żelu pod prysznic nałożona na nasadkę złuszczającą tworzy ochronną warstwę piany, skutecznie czyszcząc skórę.

ED94 posiada również kilka innych przystawek do różnych zastosowań, w tym do golenia, do depilacji pach oraz do pielęgnacji stóp. ED94 pozwala usuwać włosy z bardziej kłopotliwych i delikatnych miejsc, a także zachować miękkość stóp poprzez usuwanie martwych komórek i wygładzenie nieestetycznych zgrubień skóry.

Maik Stahlbock, dyrektor Appliances Group, Panasonic, powiedział:

Wielu kobietom nie wystarcza samo usunięcie włosów. Następnym krokiem jest złuszczenie naskórka i wygładzenie stóp, a nasz najnowszy depilator spełnia wszystkie te potrzeby. Skóra i stopy wymagają łagodnego traktowania, a technologie zastosowane w każdej z przystawek zaprojektowano pod kątem delikatnej i skutecznej pielęgnacji”.

Stylowy i funkcjonalny depilator ED94 może pracować przez trzydzieści minut po zaledwie godzinnym ładowaniu. Urządzenie ma kolor srebrny i elegancką, opływową obudowę z ergonomicznie zaprojektowanym, dobrze leżącym w ręce uchwytem do komfortowej depilacji.

Cechy

Depilacja na sucho/mokro Tak

Liczba par pęset 48

Szybkość obrotowa 2650/2300

Nasadka złuszczająca Ok. 50 000 włókien, 3600 mikrowibracji/minutę

Pachy/okolice bikini Tak

Golarka Tak

Twarda sucha skóra Tak

Zmywanie/złuszczanie Tak

Delikatna nasadka Tak

 

Panasonic Epilator Set (ED94)1

Źródło: Panasonic.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.