Depilator SatinSoft Philips HP6522/01

Jakub Kornacki
Depilator SatinSoft Philips HP6522/01

Depilator Philips HP6522/01 został wyposażony w system ochrony skóry, który zabezpiecza kobiety przed zacięciami oraz podrażnieniami. Model może pracować zarówno na mokro, jak i na sucho.

0

Depilacja jest nieodłącznym elementem życia każdej kobiety. Każda z nich marzy, aby uciążliwy proces usuwania włosków był powtarzany jak najrzadziej. Skuteczną, długotrwałą depilację wraz z zachowaniem maksymalnej ochrony ma zapewnić depilator SatinSoft Philips HP6522/01. 

Urządzenie zostało wyposażone w system hipoalergicznych dysków, które skutecznie usuwają zbędne owłosienie na ciele w bezpieczny sposób. Depilator błyskawicznie pracuje, zapewnia dobre efekty, a jednocześnie chroni skórę i dba o jej higienę. Producent stworzył nasadkę do delikatnych obszarów oraz specjalną głowicę golącą, która precyzyjnie przylega do obszarów bikini oraz pod pachami.xt

W zestawie znajduje się również specjalna nasadka grzebieniowa do przycinania dłuższych włosków. Można jej użyć przed właściwą depilacją. Bezbolesny proces przycinania włosków może być wykonywano zarówno na sucho, jak i na mokro. Wibrujący pasek masujący stymuluje oraz łagodzi skórę podczas depilacji.xt1

SatinSoft Philips HP6522/01 został wyposażony w dwa ustawienie prędkości. Pierwszy z nich jest przeznaczony do delikatnej depilacji, natomiast drugi - do szybkiej i bardzo skutecznej. W skład zestawu wchodzi również hipoalergiczna szczotka peelingująca, której warto użyć przed depilacją. Usuwa ona martwy naskórek oraz zapobiega wrastaniu włosków.

Depilator SatinSoft Philips HP6522/01 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 389 zł.

Źródło: informacja prasowa, Philips, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.