Deska do krojenia w stylu Gwiezdnych Wojen

Marek Cekaw
Deska do krojenia w stylu Gwiezdnych Wojen

Producenci akcesoriów kuchennych, szczególnie upodobali sobie markę Gwiezdnych Wojen i oferują coraz więcej produktów nawiązujących do niej wyglądem. Jednym z kolejnych gadżetów przeznaczonych do naszej kuchni, jest deska do krojenia wyglądająca jak Sokół Millenium.

0

Fani Gwiezdnych Wojen już od dłuższego czasu mogą wyposażyć swą kuchnię w szeroki wachlarz akcesoriów nawiązujących do najpopularniejszego uniwersum. W sprzedaży dostępnych jest bowiem cała gama produktów w postaci tosterów, opiekaczy oraz innych gadżetów, wykorzystujących ikoniczne postacie lub pojazdy.

deska1

Kolejny gadżet pochodzi od firmy Promi Design i jest to gustowna deska do krojenia, będąca niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Ta jest jednak niezwykła, gdyż wyglądem nawiązuje do Sokoła Millenium, najsławniejszego statku w całej galaktyce. Produkt o wymiarach 27 x 37 x 2cm wykonano z naturalnego drewna i wyposażono w skórzany uchwyt, pozwalający zaczepić deskę np. na haczyku. Materiał jest oczywiście olejowany, by zabezpieczyć go przed wpływem wody i zapewnić większą trwałość.

deska2

Gadżet oferowany jest w cenie 48 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.