Dewenwils: funkcjonalne gniazdko z ochroną przepięciową

Marek Cekaw
Dewenwils: funkcjonalne gniazdko z ochroną przepięciową

Nasza domowa elektronika jest bardzo czuła na skoki napięcia, które mogą ją łatwo uszkodzić. Firma Dewenwils wprowadziła więc na rynek produkt, pozwalający nie tylko się przed nimi zabezpieczyć, ale też zwiększający liczbę dostępnych gniazdek.

0

W naszym salonie znajduje się często wiele różnych urządzeń, które potrzebują zasilania. Oczywiście można stosować przedłużacze z dodatkowymi gniazdkami. Ale nie wygląda to zbyt estetycznie i trzeba potem kombinować jak to wszystko ukryć, by kable nie wiły się pod nogami.

Bardziej schludniejszym rozwiązaniem jest moduł gniazdka firmy Dewenwils. Produkt jest nakładką na standardowe gniazdko elektryczne, które rozszerza liczbę dostępnych gniazd. Posiada bowiem cztery obrotowe gniazdka, ułatwiające podpięcie do nich różnego rodzaju urządzeń. Dodatkowo oferuje dwa inteligentne porty USB służące do ładowania smartfonów. Porty samodzielnie wykrywają podłączony sprzęt i automatycznie dopasowują prąd ładowania.

Dewenwils1

Obrotowe gniazdka to wielki plus, gdyż w zwykłym przedłużaczu rozmiar wtyczek bardzo często uniemożliwia wykorzystanie wszystkich gniazd, ponieważ jedne blokują drugie. Tutaj takie coś nam nie grozi, gdyż możemy zwyczajnie przekręcić gniazdko, by uniknąć blokowania.

Dewenwils2

Największą zaletą tego produktu jest jednak zabezpieczenie przepięciowe, które chroni podłączone urządzenia przed nagłymi skokami napięcia. Zabezpieczenie chroni wszystkie cztery gniazdka.

Dewenwils3

Gniazdko firmy Dewenwils oferowane jest w cenie 19,99 dolarów za sztukę. Można też kupić wersję bez obrotowych gniazdek w cenie 16,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.