DigiClock Radio: radiobudzik z wyświetlaczem

Jakub Kornacki
DigiClock Radio: radiobudzik z wyświetlaczem

Dobrze rozpocząć dzień słysząc ulubioną piosenkę. Funkcjonalny radiobudzik DigiClock Radio pozwoli nam pozytywnie rozpocząć każdy poranek. 

0

Radiobudzik DigiClock Radio wyposażono w duży, 1,2-calowy wyświetlacz LED, na którym wyświetlana jest aktualna godzina. Urządzenie zostało wyposażone w tuner radia FM z cyfrową syntezą PLL, za pomocą którego istnieje możliwość zapamiętania oraz zapisania częstotliwości dziesięciu ulubionych rozgłośni radiowych. Takie rozwiązanie stwarza możliwość szybkiego przełączania pomiędzy poszczególnymi stacjami.

Kompaktowych rozmiarów DigiClock Radio nie zajmuje dużo miejsca i z pewnością zmieści się na niewielkich szafeczkach, które często znajdują się przy łóżku. Nowoczesny design radiobudzika oraz jego czarna stylistyka sprawiają, że z pewnością będzie pasował on do każdego rodzaju wyposażenia wnętrza sypialnianego. pi

Na górnej części obudowy DigiClock Radio umieszczone zostały przyciski funkcyjne, które służą między innymi do ustawienia godziny, zaprogramowania budzika, zmiany stacji radiowych oraz regulacji głośności. Funkcjonalne urządzenie posiada ciekawą opcję, która stwarza możliwość ustawienia częstotliwości wybranej stacji radiowej jako sygnału alarmu. W ten sposób każdego dnia możemy budzić się z aktualnie nadawaną transmisją w naszym ulubionym radiu. 

Funkcjonalny radiobudzik DigiClock Radio jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 45 zł.

Źródło: TechniSat, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.