Divoom Adot: bezprzewodowy głośnik do Amazon Echo Dot

Marek Cekaw
Divoom Adot: bezprzewodowy głośnik do Amazon Echo Dot

Głośniki Amazon Echo mają coraz więcej dodatkowych akcesoriów, zapewniających im lepszą jakość dźwięku. Kolejnym produktem opracowanym do tego urządzenia jest Divoom Adot.

0

O ile Amazon Echo ma całkiem przyzwoitą jakość dźwięku i może spokojnie pełnić funkcję domowego zestawu audio, o tyle znacznie mniejszy Echo Dot nie gra już zbyt dobrze. Producenci akcesoriów dostrzegli więc dla siebie rynkową niszę i powstają dodatkowe akcesoria, które po podłączeniu do sprzętu Amazonu podnoszą jego walory akustyczne.

Divoom Adot1

Takim dodatkowym głośnikiem jest również Divoom Adot. Produkt o wysokości 161,8 mm oraz średnicy 90,4 mm pełni funkcję stacji dokującej dla Echo Dot 2. Głośnik podłącza się do górnej części obudowy. Wówczas odtwarzany przez niego dźwięk rozchodzący się w promieniu 360 stopni, transmitowany jest przez dwa szerokopasmowe głośniki o mocy 20 W oraz dwa pasywne radiatory wzbogacone o procesor DSP.

Divoom Adot2

Urządzenie ma także wbudowane wejście 3,5 mm pozwalające podłączyć inne źródła dźwięku, zaś wbudowana bateria o pojemności 10000 mAh, zasila produkt przez kilkanaście godzin.

Divoom Adot3

Divoom Adot oferowany jest w cenie 50 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.