Divoom Voombox Travel 3rd: wytrzymały głośnik mobilny

Jakub Kornacki
Divoom Voombox Travel 3rd: wytrzymały głośnik mobilny

Divoom Voombox Travel 3rd jest już trzecią generacją wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne głośnika. Urządzenie zostało przystosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach.

0

Divoom Voombox Travel 3rd został wykonany z najwyższej jakości materiałów. dzięki czemu jest odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja jest bryzgoodporna, dzięki czemu urządzenie może być używane nawet podczas opadów deszczu. Model nawiązuje bezprzewodową pracę z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth.

Divoom-Voombox-Travel-3rd-Gen_1

Divoom Voombox Travel 3rd wyposażono w szereg starannie dobranych i wyselekcjonowanych podzespołów. Wśród nich szczególną uwagę przykuwa pasywny radiator, którego główne zadanie polega na wzmocnieniu i uwydatnieniu brzmienia niskich tonów. 

Divoom-Voombox-Travel-3rd-Gen_2

Divoom Voombox Travel 3rd wyposażono w wydajny akumulator. Producent podkreśla, że w pełni naładowana bateria jest w stanie odtwarzać pliki muzyczne nawet do 6 godzin. Urządzenie charakteryzuje specjalna konstrukcja i atrakcyjny design.

Głośnik bezprzewodowy Divoom Voombox Travel 3rd jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 149 zł.

Źródło: Divoom, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.