Domowy sterylizator powietrza z lampą UV

Marek Cekaw
Domowy sterylizator powietrza z lampą UV

Firma BRIGHTINWD oferuje domowy sterylizator powietrza, który usuwa z niego bakterie oraz wirusy. Urządzenie wykorzystuje światło UV do uśmiercania wszelkich drobnoustrojów.

0

W każdym domu jest pełno niewidzialnych zagrożeń dla naszego zdrowia w postaci różnego rodzaju wirusów, pleśni oraz bakterii. Ich usuwaniem zajmują się oczyszczacze powietrza, jednak ostatnio pojawiają się również znacznie skuteczniejsze sterylizatory.

BRIGHTINWD2

Sterylizator w przeciwieństwie do oczyszczacza, nie został zaprojektowany do ciągłego użytkowania, więc podczas jego pracy nikt nie powinien przebywać w pomieszczeniu. Jest za to zdecydowanie efektywniejszy od innych rozwiązań. Takie też urządzenie oferuje firma BRIGHTINWD.

Stworzony przez nią produkt, to sterylizator wykorzystuje lampę UV i ozonowanie, ma trzy tryby mocy oraz 15 sekundowe opóźnienie działania, by w tym czasie każdy mógł bezpiecznie opuścić pomieszczenie. Producent deklaruje, że sprzęt usuwa 99 proc. wszystkich bakterii, wirusów, alergenów, pleśni itp., całkowicie oczyszczając powietrze w pomieszczeniach. Wystarczy tylko 40 minut, by pozbyć się wszelkich zagrożeń.

BRIGHTINWD1

Produkt dostępny jest w cenie 89,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.