Dookólne zestawy głośnikowe od Yamahy

Jakub Kornacki
Dookólne zestawy głośnikowe od Yamahy

Japoński producent specjalizujący się w produkcji instrumentów muzycznych, motocykli oraz sprzętu audio wprowadził do swojej rynkowej oferty dwa nowe, efektowne zestawy głośnikowe do generowania dźwięku otaczającego. Yamaha YSP-3300 oraz Yamaha YSP-4300.

0

Model YSP-3300 wyposażony jest w system 16 głośników emitujących wiązki dźwiękowe, natomiast w nieco większym YSP-4300, tych głośników jest 22. W urządzeniu zastosowano zaawansowaną technologię oraz układ elektroniczny, które obliczają czas oraz kierunek wysyłania wiązek, dzięki czemu użytkownik zostaje otoczony rzeczywistym przestrzennym brzmieniem. Proces konfiguracji systemu został uproszczony poprzez funkcję IntelliBeam. System przeprowadza analizę otoczenia i rozpoznaje znajdujące się w nim przedmioty. Wszystko po to, by dopasować generowanie wiązki do warunków przestrzennych. Tej konfiguracji nie trzeba powtarzać, system zapamiętuje ustawienia.

Yamaha YSP-3300

Yamaha YSP-3300

Subwoofer wyróżnia się smukłą konstrukcją i jest bezprzewodowy, nie trzeba stosować nieestetycznych kabli. Jeśli ktoś myśli o zastosowaniu projektorów dźwięku, specjalnymi podkładkami może wyregulować wysokość jednostki centralnej, dzięki czemu można zgrać projektor z telewizorem. Producent nie zapomniał również o specjalnych uchwytach do przymocowania urządzenia na ścianie. Funkcja TV Remote Repeater umożliwia sterowanie telewizora pilotem, gdy okno odbiornika podczerwieni jest zasłonięte.

Yamaha YSP-4300

Yamaha YSP-4300

Transmiter YIT-W12TX pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z iPoda, iPhona, iPada oraz komputerów Mac i PC.
Cyfrowe projektory dźwięku YSP-3300 i YSP-4300 można już kupić w cenie odpowiednio 4999 zł i 6499 zł.

Źródło: Informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.