Dostęp do HBO GO, Player.pl i FilmBox Live z Samsung

Jakub Kornacki
Dostęp do HBO GO, Player.pl i FilmBox Live z Samsung

Jeśli znudziła Ci się rozrywka w standardowej telewizji, to oferta firmy Samsung jest skierowana właśnie do Ciebie. Jeśli zakupisz telewizor Samsung Smart TV do końca września, zyskasz w prezencie dostęp do trzech aplikacji wideo na żądanie: HBO GO, Player.pl oraz FilmBox Live.

0

Jeśli zdarza CI się przeskakiwać pomiędzy kanałami w poszukiwaniu odpowiedniego programu lub jeśli przegapiłeś(aś) premierę interesującego filmu, to oferta zaproponowana przez firmę Samsung będzie w sam raz dla Ciebie. Telewizja jest formą rozrywki, która powinna dostosowywać się pod odbiorcę. Takie własnie są aplikacje VoD - HBO Go, Player.pl oraz FilmBox Live.

Aplikacje wideo na żądanie, które są dostępne w zaawansowanych telewizora Samsung Smart TV oferują dostęp do bogatej biblioteki filmów, dokumentów, seriali oraz wielu innych propozycji w dowolnym czasie. Dzięki nim będziemy mogli oglądać dokładnie to, co chcemy i to wtedy, kiedy będziemy mieli na to ochotę.

Smart TV to dużo więcej niż standardowy telewizor. Oprócz możliwości odbioru kanałów telewizji naziemnej, urządzenie stwarza możliwość dostępu do internetu oraz setek aplikacji. Telewizory te pozwalają również na wyświetlanie różnego rodzaju plików multimedialnych, takich jak zdjęcia czy filmy. Użytkownicy mogą nawet grać w gry.

Telewizory Samsung Smart TV mogą stanowią multimedialne centrum domowej rozrywki multimedialnej. Wysokiej jakości urządzenie oferują doskonałą jakość obrazu oraz dźwięku, niezależnie od rodzaju oraz rozdzielczości prezentowanych materiałów. Piękno tkwi w szczegółach, które są prezentowane przez te telewizory w bardzo dokładny sposób. 

Promocja, dzięki której możemy zyskać dostęp do aplikacji HBO GO, Player.pl oraz FilmBox Live obowiązuje do 30 września 2016 roku. W tym czasie wystarczy wyłącznie zakupić wybrany model telewizora Samsung Smart TV w rozmiarze 55'' lub większym. Zakup należy zarejestrować na stronie www.samsung.com/pl/promocje/smart-tv-promocja/

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.