Dwa nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray 3D

Jakub Kornacki
Dwa nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray 3D

Firma Samsung poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych modeli odtwarzaczy Blu-ray 3D serii 5. Producent zaznacza, że produkty zostały wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne, które mają przekładać się na dobrej jakości obraz.

0

Najnowsze odtwarzacze zostały oznaczone jako BD-H5900/EN oraz BD-H5500/EN. Urządzenia obsługują rozdzielczość Full HD oraz Full HD 3D. Obydwa modele zostały wyposażone w zintegrowaną technologię skalowania obrazu z płyt DVD do rozdzielczości Full HD 1080p. Producent zastosował autorskie rozwiązanie Samsung BD Wise Web, które automatycznie optymalizuje jakość obrazu, a także wszelkie istotne parametry urządzeń podłączonych do nowych odtwarzaczu Blu-ray 3D.xl1

Nowe modele posiadają wszystkie funkcje dostępnych już odtwarzaczy Blu-ray serii 5. Wśród nich znajdują się między innymi: opcja szybkiego startu, a także możliwość sterowania wszelkimi podłączonymi urządzeniami za pomocą jednego pilota. Model BD-H5900/EN został wyposażony w bezprzewodową kartę sieciową z funkcją Wi-Fi Direct. Zastosowanie takiego rozwiązania wiąże się z możliwością odtwarzania plików muzycznych, zdjęć oraz wideo na dużym ekranie z poziomu wybranych urządzeń mobilnych, np. smartfona. 

Nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray 3D serii 5 są już dostępne w sprzedaży. Model BD-H5500/EN kosztuje 499 zł, natomiast BD-H5900/EN - 599 zł.

 Źródło: informacja prasowa, Samsung, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.