Dwa nowe wzmacniacze Pioneera już w sprzedaży

Marek Cekaw
Dwa nowe wzmacniacze Pioneera już w sprzedaży

Japońska marka Pioneer wprowadziła do sprzedaży dwa nowe modele wzmacniaczy stereofonicznych SX-N30AE i SX-10AE. Produkty oferują 135W i 100W mocy na kanał oraz wyposażono je w technologie FireConnect, DTS-Play, a także wbudowany Chromecast.

0

Pioneer uzupełnił ofertę sprzętu hi-fi o dwa zupełnie nowe wzmacniacze stereofoniczne. Produkty powstały z myślą o klientach pragnących zbudować domowy system multiroom i cieszyć się muzyką w każdym pomieszczeniu ich domu.

Modele SX-10AE oraz SX-N30AE, mają nieco inną funkcjonalność oraz wyposażenie, a dodatkowo różnią się nieco ceną. Pierwszy z nich oferowany jest w cenie 230 funtów, natomiast za drugi należy zapłacić 550 funtów.

SX-10AE jest modelem tańszym i słabszym z tej dwójki. Zapewnia moc 100W na kanał i został wyposażony w cztery analogowe wejścia, jedno liniowe wyjście przed wyjście na subwoofer.
Model SX-N30AE dostarcza 135W na kanał, a dodatkowo ma sześć analogowych wejść, wejście monofoniczne z ruchomym magnesem, a także wyjście optyczne i coaxialne, jak również gniazdo do podłączenia subwoofera. Na przednim panelu producent zainstalował również dwa porty USB.

Oba urządzenia dysponują także technologią Bluetooth, zaś w droższym modelu znajdziemy także WiFi oraz AirPlay zapewniającą współpracę z urządzeniami mobilnymi na platformie iOS. Oba wzmacniacze są także kompatybilne z FireConenct, DST Play-Fi oraz Chromecastem.

Pioneer SX-N30AE

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.