Dwukanałowy wzmacniacz Elite A-20 marki Pioneer

Damian Jaroszewski
Dwukanałowy wzmacniacz Elite A-20 marki Pioneer

Elite A-20 to nowy wzmacniacz dwukanałowy marki Pioneer. Czemu tylko dwukanałowy? Każdy audiofil powie, że stereo w zupełności wystarczy, żeby cieszyć się muzyką najwyższej jakości.

0

Wzmacniacz poradzi sobie z praktycznie każdym źródłem muzyki od płyt winylowych po pliki cyfrowe. Wyposażony jest w sześć wejść audio: Phono, Tuner, SACD/CD, AUX oraz do podłączenia odtwarzaczy internetowych takich, jak chociażby Pioneer Elite N-30 lub Elite N-50.

Urządzenie wykorzystuje technologię o nazwie Direct Energy. W praktyce oznacza to, że ma krótsze drogi przesyłu sygnału oraz specjalne zasilanie, które w połączeniu mają niwelować problem utraty sygnału lub spadku jakości dźwięku. Poza tym wzmacniacz ma stabilizowaną konstrukcję, dzięki której możliwe jest zredukowanie niechciany wibracji z transformatora, co z kolei przekładało się na gorszą jakość.

Pioneer Elite A-20 ma aluminiowe front i boki. Dostarcza dźwięk o maksymalnej mocy 50 watów na każdy kanał. System Auto Power Down sprawia, że sprzęt wyłącza się sam, jeśli przez dłuższy czas nie wykrywa źródła dźwięku.

Wzmacniacz jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 300 dolarów.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.