Dyktafon cyfrowy Olympus DP-311

Jakub Kornacki
Dyktafon cyfrowy Olympus DP-311

Olympus DP-311 to najnowszy, prosty w obsłudze dyktafon. Wystarczy jedynie go włączyć, ustawić pokrętło trybów pracy i rozpocząć nagrywanie dźwięku. Urządzenie jest bardzo przydatne do tworzenia notatek głosowych, zapisywania rozmów, nagrywania muzyki czy innych, dowolnych dźwięków z otoczenia.

0

Wszelkie nagrane materiały zapisywane są w formacie MP3 i gromadzone są na wbudowanej pamięci o pojemności 2 GB (producent zapewnia, że wbudowana pamięć potrafi pomieścić ponad 166 godzin nagrań). Istnieje możliwość dodatkowego zwiększenia pamięci poprzez dodanie karty SD/SDHC. Łatwy dostęp do zgromadzonych materiałów zapewniają duże, funkcjonalne przyciski oraz czytelny wyświetlacz LCD. Zapisane materiały można natychmiastowo odtworzyć, ponieważ urządzenie posiada wbudowany głośnik o mocy 200 mW i membranie o średnicy 36 mm.

Olympus DP-311

Wbudowany mikrofon rejestruje dźwięk w zakresie 70 Hz – 11 kHz. Urządzenie posiada podpórkę do wygodnego ustawienia na stole oraz wejście słuchawkowe AUX mini-jack 3,5 mm. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, np. wyszukiwanie w kalendarzu. Użytkownik jest w stanie w prosty sposób dojść do zapisów głosowych szukając materiałów po datach ich stworzenia.

Olympus DP-311

Dyktafon Olympus DP-311 pojawi się w sprzedaży w czerwcu 2013 roku. W skład zestawu wchodzą dodatkowo dwie baterie AAA. Całkowita waga urządzenia wynosi 96 gram. Żywotność baterii wynosi około 80 godzin.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.