Dynatrap pomoże pozbyć się komarów w naszym domu

Marek Cekaw
Dynatrap pomoże pozbyć się komarów w naszym domu

Lato mamy niemal w pełni, a więc wieczorami często mamy otwarte okna, by wpuścić do domu nieco chłodnego powietrza. Niestety wpuszczamy również komary. Na szczęście istnieją rozwiązania, które pozwolą nam się ich pozbyć, a jednym z nich jest Dynatrap.

1

Nikt nie lubi komarów latających w domu i gryzących nas w nocy. Ich ubicie nie jest sprawą łatwą, ale na szczęście może nam w tym zadaniu pomóc nowoczesna technologia, a konkretnie mówiąc Dynatrap.

Jest to bardzo stylowa i całkiem funkcjonalna pułapka na insekty, która jest całkowicie bezpieczna dla domowników. Funkcjonuje bowiem bez używania jakichkolwiek chemikaliów, nieprzyjemnego zapachu, czy też propanu. A przy tym bardzo skutecznie pozbędzie się komarów, muszek owocówek oraz zwykłych much.

Luring Trap1

Wystarczy tylko wetknąć urządzenie do gniazdka, a zacznie działać wbudowana żarówka UV o żywotności 3000 godzin, która przyciąga insekty. Gdy już zostaną zwabione, przyklejają się na specjalną płytkę nasączoną klejem, a następnie giną z odwodnienia. Płytka jest wymienna i po tym jak zapełni się truchłami, można założyć nową.

Luring Trap2

Dodatkowym atutem Dynatrap są dwa porty USB, które mogą nam ładować smartfony oraz nocne oświetlenie. Produkt w komplecie z trzema płytkami z klejem kosztuje 49,95 dolarów.

Luring Trap3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

kataraj00

Boooże ile u mnie jest komarów, ja sobie z tym po prostu nie radzę... Zwłaszcza,że mamy grupę krwi zero i gryza mnie i moje dzieciaki, to jest dramat jakiś . dla siebie zawsze mam jakiś żel na ukąszenia, zaś dla dzieci mam plastry xarasan, bo dzięki nim, świąd i pieczenie szybko znika, a dzieci nie płaczą tak panicznie i nie rozdrapują bąbli.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.