Dyson AM09 AM09 Hot+Cool: wentylator na ciepłe i chłodne dni

Jakub Kornacki
Dyson AM09 AM09 Hot+Cool: wentylator na ciepłe i chłodne dni

Wentylator Dyson AM09 AM09 Hot+Cool może okazać się skutecznym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią mieć kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu. Model umożliwia zarówno chłodzenie, jak i ogrzewanie.

0

Pracując nad Dyson AM09 AM09 Hot+Cool inżynierowie udoskonalili oraz zmienili kierunek przepływu powietrza. To wszystko dlatego, ponieważ większość wentylatorów wydmuchuje powietrze w taki sposób, że trafia ono pod sufit. Model tem został opracowany w technologii bezłopatkowej. Wentylator Dyson AM09 3

Działanie nowego wentylatora polega na tym, że powietrze wylatujące ze szczeliny przyspiesza przy wewnętrznej powierzchni obręczy o przekroju profilu lotniczego tworząc wąską strugę. Przy ogrzewaniu lub chłodzeniu całego pomieszczenia druga struga powietrza łączy się z tą pierwszą. W ten sposób powstaje zwiększony kąt i wytwarzany jest szeroki strumień powietrza o wysokiej prędkości.

Wentylator Dyson AM09 2

Producent podkreśla, że wentylator Dyson AM09 AM09 Hot+Cool wykorzystujący technologię Dyson Jet Focus jest nawet o 75% bardziej cichy w porównaniu do poprzedniego modelu. To wszystko za sprawą udoskonalenia kanałów przepływu powietrza i zastosowaniu nowego dyfuzora aerodynamicznego.

Źródło: Dyson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.