Dyson Airblade: higieniczne suszenie rąk

Jakub Kornacki
Dyson Airblade: higieniczne suszenie rąk

Innowacyjne suszarki do rąk Dyson Airblade zapewniają higieniczne oraz efektywne suszenie rąk. Wysokiej jakości urządzenia nie są kosztowne w utrzymaniu, a dodatkowo prezentują się stylowo i nowocześnie.

0
Montowane w budynkach użyteczności publicznej tradycyjne suszarki do rąk suszą dłonie powietrzem pobranym z łazienki, w którym pełno jest wirusów i bakterii. Warto podkreślić, że są one rzadko serwisowane, czyszczone i konserwowane. Czas suszenia rąk jest dosyć długi, dlatego wiele osób wcześniej odchodzi od urządzenia z niedosuszonymi dłońmi. Nowoczesne suszarki Dyson Airblade rozpoczynają nową erę suszenia rąk i wprowadzają w tym segmencie wiele pozytywnych zmian.wj1

Wszystkie nowe urządzenia Dyson Airblade wykorzystują zaawansowany filtr HEPA13. Dzięki niemu na osuszane ręce trafia powietrze oczyszczone z bakterii i wirusów, które znajdują się w każdej łazience. Przeprowadzone badania potwierdziły skuteczność filtru HEPA13 na poziomie 99,9%. Warto wspomnieć o niewielkim czasie procesu suszenia rąk, który w przypadku nowoczesnych urządzeń Dyson Airblade waha się w przedziale od 10 do 12 sekund.wj2

Dyson Airblade Tap jest połączeniem suszarki do rąk z baterią umywalkową. Dwa strumienie powietrza wydmuchują je z prędkością 690 km/h, dzięki czemu osuszają dłonie w przeciągu 12 sekund. 
Suszarka do rąk Dyson Airblade dB jest trwałym, funkcjonalnym urządzeniem zapewniającym błyskawiczne osuszenie rąk. Zaprojektowana na nowo akustyka urządzenia obniża o 50% poziom głośności w porównaniu do standardowych suszarek.
Dyson Airblade V jest idealnym rozwiązaniem do niewielkich łazienek. Urządzenie jest połączeniem szybkiego osuszania dłoni oraz niskich kosztów związanych z użytkowaniem.

Źródło: Dyson Airblade, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.