Dyson Cinetic Big Ball: zaawansowany odkurzacz

Jakub Kornacki
Dyson Cinetic Big Ball: zaawansowany odkurzacz

Dyson Cinetic Big Ball to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie odkurzaczy w ofercie producenta. Model jest przystosowany do wszelkiego rodzaju zadań specjalnych.

0

Jak zaznacza sam producent, odkurzacz Dyson Cinetic Big Ball jest jedynym urządzeniem w bogatym portfolio producenta, które nie wymaga żadnej konserwacji przez i nie traci siły ssącej przez cały okres eksploatacji. Sercem urządzenia jest opracowana przez producenta technologia Dyson Cinetic, która usunie wszelkiego rodzaju zabrudzenia, nawet mikroskopijne cząsteczki kurzu. Producent zwraca uwagę na brak konieczności wymiany filtra.nb

Jedną z głównych zalet odkurzacza Dyson Cinetic Big Ball jest prosty sposób usuwania zebranego kurzu i zanieczyszczeń. Kurz i brud jest usuwany przy użyciu specjalnego przycisku. Użytkownik w żadnym stopniu nie ma kontaktu z zanieczyszczeniami. Warto również zwrócić uwagę na ciekawą funkcję samopodnoszenia się. Odkurzacz cylindryczny Dyson Cinetic Big Ball automatycznie podniesie się bowiem po niechcianym przewróceniu.

nb2

Na wyposażeniu zestawu wraz z odkurzaczem Dyson Cinetic Big Ball znajduje się wiele szczotek (końcówek) przeznaczonych do sprzątania przeróżnych powierzchni. Inteligentna ssawka Musclehead automatycznie przystosowuje się do sprzątanych powierzchni poprzez odpowiednie dostosowanie i obniżanie głowicy. Przegubowa rączka ułatwia sprzątanie i dopasowuje się do sprzątania np. pod meblami czy w trudno dostępnych miejscach.

Odkurzacz Dyson Cinetic Big Ball jest dostępny w sprzedaży, a jego poglądowa cena detaliczna wynosi 2699 zł.

Źródło: Dyson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.