Dyson Cyclone V10: bezprzewodowy odkurzacz dla wymagających

Marek Cekaw
Dyson Cyclone V10: bezprzewodowy odkurzacz dla wymagających

Firma Dyson zaprezentowała kolejny model bezprzewodowego odkurzacza. Produkt o nazwie Cyclone V10 charakteryzuje się lekką konstrukcją i wydajnym silnikiem efektywnie zbierającym wszystkie śmieci.

0

Sprzątanie mieszkania nie jest czynnością łatwą, a dodatkowo utrudnia nam ją spory odkurzacz, który musimy ze sobą ciągać po wszystkich pomieszczeniach. Dyson postanowił więc znacznie podnieść komfort sprzątania i jakiś czas temu rozpoczął produkcję bezprzewodowych odkurzaczy. Właśnie zaprezentował najnowszy model Cyclone V10.

Producent zapewnia, że jego najnowszy sprzęt ma największą siłę ssania ze wszystkich bezprzewodowych odkurzaczy dostępnych aktualnie na rynku. Silnik pracuje z prędkością aż 125 tys. RPM, a przy tym jest o 20 proc. lżejszy, co podnosi komfort użytkowania sprzętu. Dodatkowo aż o 40 proc. powiększono rozmiar pojemnika na śmieci, więc rzadziej trzeba będzie go opróżniać.

Dyson Cyclone V10 1

Cyclone V10 został wyposażony w pojemny akumulator, który wystarcza na co najmniej 60 minut sprzątania w najniższym trybie mocy. Oczywiście możemy ją zwiększyć, ale wówczas trzeba liczyć się ze znacznie krótszym czasem pracy. Produkt ma także wskaźnik naładowania baterii, który informuje ile czasu sprzątania jeszcze nam zostało oraz wskaźnik wskazujący kiedy należy wymienić filtr.

Cyclone V10 oferowany jest w cenie 500 dolarów, więc nie jest produkt tani. Jednakże zapewniana przez niego wygoda warta jest tych pieniędzy.

Dyson Cyclone V10 2

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.