Dyson Pure Cool Link - inteligentny oczyszczacz powietrza

Marek Cekaw
Dyson Pure Cool Link - inteligentny oczyszczacz powietrza

Firma Dyson znana jest z wysokiej klasy odkurzaczy, ale nie są to jedyne produkty w ofercie. Sprzedaje też wentylatory oraz oczyszczacze powietrza, a jej najnowszy oczyszczacz o nazwie Pure Cool Link, jest szczególnie warty uwagi ze względu na zastosowaną w nim technologię. 

0

W miastach gdzie powietrze jest szczególnie zanieczyszczone, powinno się mieć w domu oczyszczacz powietrza, który usunie z niego wszelkie zanieczyszczenia, pyłki oraz alergeny. Firma Dyson wprowadza właśnie na rynek nowe urządzenie tego typu, które spodoba się przede wszystkim gadżeciarzom, ponieważ Dyson Pure Cool Link wyposażono w nowoczesne rozwiązania techniczne.

dyson-pure-cool1

Urządzenie zgodnie z zapewnieniem producenta, usuwa niemal 100 procent zanieczyszczeń, w tym włosy zwierząt, pleśń oraz pyłki zawarte w powietrzu. Dba o to 360 stopniowy filtr HEPA wbudowany w obudowę urządzenia. Urządzenie może pracować przez całą dobę, gdyż wyposażono je także w wyciszony tryb nocny, pozwalający działać także gdy domownicy śpią.

dyson-pure-cool2

Oczywiście produkt nie służy wyłącznie jako oczyszczacz powietrza, gdyż może działać jak standardowy wentylator, chłodząc nas w ciepłe letnie dni.

dyson-pure-cool3

Największą zaletą Dyson Pure Cool Link jest bezprzewodowa łączność ze smartfonami i współpraca z platformami iOS oraz Android. Dzięki specjalnej aplikacji użytkownik może sprawdzać jakość powietrza w domu i na zewnętrz oraz sterować pracą urządzenia.

dyson-pure-cool4

Dyson Pure Cool Link dostępny będzie w wersji podłogowej oraz biurkowej, przy czym obie mają kosztować po 500 dolarów. Nie wiadomo natomiast ile trzeba będzie zapłacić za wymienny filtr HEPA, gdyż producent nie podał na razie jego ceny. Można się jednak domyślać, że cena będzie zbliżona do filtrów dla odkurzaczy, które kosztują 15 dolarów za sztukę.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.