Dyson Pure Hot + Cool oczyści powietrze i ogrzeje mieszkanie

Marek Cekaw
Dyson Pure Hot + Cool oczyści powietrze i ogrzeje mieszkanie

Za oknem robi się coraz zimniej, więc w naszym domach zaczynają coraz częściej pracować grzejniki. Jeśli potrzebujemy nie tylko ogrzać mieszkanie, ale też zapewnić czyste powietrze, gdyż domownicy są alergikami, to w nasze potrzeby idealnie wpisuje się Pure Hot + Cool, najnowszy produkt firmy Dyson.

0

Pure Hot + Cool to urządzenie łączące w sobie funkcjonalność bezłopatkowego wentylatora, grzejnika oraz systemu oczyszczającego powietrze, zamknięte w kompaktowej obudowie.

Producent zapewnia, że dzięki wbudowanym wysokiej klasy filtrom HEPA umieszczonymi w podstawie sprzętu, zatrzymywane są nawet najmniejsze cząsteczki (o średnicy 0,1 mikrona) bakterii, pleśni oraz innych zanieczyszczeń, zaś skuteczność oczyszczania wynosi aż 99,95 procent. Dyson twierdzi również, że żywotność filtrów przy codziennym użytkowaniu sprzętu, wynosi około roku.

Pure Hot + Cool wyposażony jest również w czasowy wyłącznik, zaś jego funkcjami można sterować przy pomocy pilota, nie ruszając się z wygodnej kanapy.

Produkt pojawi się na razie w Chinach, a na zachodnie rynki dotrze dopiero w przyszłym roku. Premiera już w listopadzie, a urządzenie dostępne w kolorze niebieskim oraz srebrnym, kosztować ma w przeliczeniu 620 dolarów.

dyson1

Źródło: Engadget.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.