Dyson V8 Absolute: bezprzewodowy odkurzacz przyjazny alergikom

Jakub Kornacki
Dyson V8 Absolute: bezprzewodowy odkurzacz przyjazny alergikom

Kurz jest jednym z czynników wywołujących alergię. Z nowym odkurzaczem bezprzewodowym Dyson V8 Absolute w prosty oraz błyskawiczny sposób można będzie wyeliminować zanieczyszczenia z różnego rodzaju podłóg.

0

Dyson V8 Absolute służy nie tylko jako standardowy odkurzacz bezprzewodowy. Urządzenie może zostać wykorzystane jako odkurzacz ręczny i zabrane np. do wyczyszczenia wnętrza samochodu. Niewielkich rozmiarów odkurzacz został wyposażony w wydajny silnik cyfrowy, którego obroty mogą sięgnąć nawet 110 000 obrotów na minutę. Urządzenie ważące zaledwie 2,6 kg charakteryzuje się wysoką siłą ssącą 114 AW.Dyson V8 - caly bokiem

Dyson V8 Absolute może zostać wykorzystany do wszelkiego rodzaju podłóg. Na wyposażeniu zestawu znajdują się wymienne końcówki do wszystkich podłóg. Wśród nich znajdują się nawet dodatkowe akcesoria do domów, w których żyją zwierzęta. Producent zapewnia, że nowy odkurzacz jest w stanie wyeliminować wszelkie alergeny, bakterie i wirusy, dlatego może okazać się prawdziwym przyjacielem dla alergików.

V8_ShopProductPage_Gallery_Image_04

Specjalnie opracowany system filtracji wychwytuje alergeny i wydmuchuje czystsze powietrze. Specjalna elektroszczotka Direct-drive oferuje 150% mocy w ssawce, by odkurzacz poradził sobie z ciężkimi zanieczyszczeniami osadzonymi wgłąb dywanów. Producent podkreśla, że w pełni naładowany akumulator jest w stanie pracować na pełnych obrotach przez 40 minut. 

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest dostępny w sprzedaży w cenie ok. 2700 zł.

Źródło: Dyson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.