Dyson V8 Animal i V7 Motohead: odkurzanie bez kabli

Marek Cekaw
Dyson V8 Animal i V7 Motohead: odkurzanie bez kabli

Firma Dyson, producent wysokiej klasy sprzętu do sprzątania naszych mieszkań, wprowadza do sprzedaży nowe modele odkurzaczy bezprzewodowych. V8 Animal oraz V7 Motorhead są urządzeniami niewielkimi, lekkimi, a przy tym znacznie wydajniejszymi w porównaniu do produktów z serii V6.

0

Odkurzanie mieszkania jest zajęciem niewdzięcznym, ale trzeba go wykonywać, gdyż nikt tego za nas nie zrobi. Warto więc zaopatrzyć się w sprzęt, dzięki któremu czynność ta stanie się prawdziwą przyjemnością.

Dyson1

Największą bolączką współczesnych odkurzaczy jest duża masa i niestety bardzo krótki przewód, co sprawia, że często trzeba szukać kolejnych gniazdek, by przełączać sprzęt. Takiego problemu na pewno nie będą mieć właściciele odkurzaczy V8 Animal oraz V7 Motorhead, najnowszych produktów firmy Dyson.

Dyson2

Według deklaracji producenta oba modele mają o 150 proc. większą siłę ssania w porównaniu do wersji V6, a przy tym kosztują poniżej 500 dolarów.

Dyson3

V8 Animal wyposażono w silnik z modelu V8, a także identyczną baterię, która w zależności od ustawień zapewnia nawet do 40 minut ciągłej pracy. Jest także filtr HEPA, który oczyszcza powietrze przechodzące przez odkurzacz. Różnica w porównaniu do poprzedniego modelu dotyczy tylko dodatkowych akcesoriów. Model ten ma głowicę ze szczotką z bezpośrednim napędem, zmotoryzowaną mini-szczotkę oraz miękką szczotkę do zbierania kurzu. Nie ma natomiast miękkiej głowicy z rolką, która służy do sprzątania drewnianych podłóg. Odkurzacz ten oferowany jest w cenie 499 dolarów.

Dyson4

Nieco mniej, bo 399 dolarów trzeba wydać na V7 Motorhead. W tym modelu mamy baterię wystarczającą na 30 minut pracy oraz głowicę ze szczotką z bezpośrednim napędem, oferującą nieco mniejszą moc. Nie ma też filtra HEPA, jak również małej mechanicznej szczotki oraz mniejszej szczotki do zbierania kurzu. Oba modele mają natomiast ten sam pojemnik na zebrany kurz.

Dyson5

Oprócz wymienionych modeli, w ofercie Dysona pojawiły się także odkurzacze Dyson Ball Animal 2 zapewniający największą siłę ssania w swej klasie, który kosztuje 499,99 dolarów. Produkt ma także zintegrowany silnik oraz filtr, co znacznie upraszcza jego obsługę.

Dyson6

Dyson Ball Multi Floor 2 to ostatni z nowych produktów Dysona. Model kosztuje 399,99 dolarów i dysponuje automatyczną regulacją głowicy czyszczącej - element samoczynnie przestawia się pomiędzy trybem czyszczenia dywanów oraz twardych podłóg.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.