"Dżinsowa" lodówka Smeg FAB28

Michał Wójcik
&quotDżinsowa" lodówka Smeg FAB28

Kompaktowa Lodówka Smeg FAB28 nie jest już produktem nowym. Zasłynęła sporą ilością wersji, całkiem zaskakujących pod względem designu. Wymienić tu należy chociażby model wykończony na różowo lub ten z flagą Anglii. Najnowsza wersja tego urządzenia ma niemniej pomysłowe wykończenie a mianowicie...dżins.

0

Dżins kojarzy się z luzem, wolnością ale także i minimalistyczną elegancją. Tak wygląda też ten model, choć należy zastrzec, że nie do każdego wnętrza będzie pasować. W kuchni urządzonej według modnych obecnie standardów raczej nie będzie wyglądać korzystnie. Sprawdzi się za to w kuchni w stylu „retro” bądź nowoczesnej ale wyłamującej się z obecnej mody.

Smeg FAB28

Smeg FAB28

Jak zapewnia producent, dzięki specjalnej powłoce wyprodukowanej w procesie nanotechnologii powierzchnia lodówki jest chroniona przed zaplamieniem olejem, mlekiem czy sokami.

Smeg FAB28

Smeg FAB28

Niestety, ta bardzo estetycznie wyglądająca lodówka jest produktem limitowanym. Wyprodukowano jej zaledwie 500 sztuk. Tak więc mamy do czynienia z produktem bardziej o charakterze kolekcjonerskim niż użytkowym.

Smeg FAB28

Smeg FAB28

Źródło: Appliancist.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.