Dźwięk przestrzenny w zestawie głośnikowym 2.1

Jakub Kornacki
Dźwięk przestrzenny w zestawie głośnikowym 2.1

Creative T6 Series II to bezprzewodowy zestaw głośnikowy 2.1. Urządzenie cechuje się potężnym, mocnym brzmieniem basowym oraz możliwością wyboru pomiędzy dźwiękiem stereofonicznym, a przestrzennym.

0

Głośniki zostały wyposażone w kodek aptX, który umożliwia bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki. Cały zestaw można bezproblemowo powiązać z innymi urządzeniami posiadającymi moduł Bluetooth. Nadajnik USB Creative BT-D1 pozwala na podłączenie zestawu do komputera stacjonarnego PC.

Creative T6 Series II

Najnowszy zestaw głośnikowy Creative T6 Series II można ustawić jako pełnowymiarowy zestaw 5.1, który oferuje dynamiczny i realistyczny dźwięk. Głośniki satelitarne z regulacją kąta ustawienia pozwalają przekształcić dźwięk stereofoniczny w przestrzenny. W obu głośnikach znajdują się zaawansowane przetworniki odpowiadające za średnie i wysokie tony. Usunięcie podstawek z głośników satelitarnych umożliwia powieszenie ich na ścianie. Niskotonowy głośnik wzbogaca dźwięk w wyraziste basy.

Creative T6 Series II

Zestaw głośnikowy posiada pilot zdalnego sterowania działający na podczerwień. Wielofunkcyjny, cyfrowy regulator pozwala zmieniać źródła dźwięku (AUX mini-jack 3,5 mm, USB, Bluetooth) oraz regulować ustawienia głośności. Jego zadaniem jest dodatkowo parowanie urządzeń z nadajnikami Bluetooth.

Funkcjonalne rozwiązania muzyczne wykorzystane w Creative T6 Series II to nie wszystko. Zestaw głośnikowy posiada elegancką, nowoczesną konstrukcję z chromowanymi wykończeniami. Stylowe głośniki będą pasowały do każdego otoczenia.

W marcu bieżącego roku będzie można nabyć najnowszy zestaw głośnikowy. Creative T6 Series II dostępny będzie za 1599 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.