ECOVACS WINBOT 850 wymyje nam okna

Marek Cekaw
ECOVACS WINBOT 850 wymyje nam okna

Firma Ecovacs wprowadziła na rynek robota, który znacznie ułatwi utrzymanie okien w czystości. WINBOT 850 jest bowiem odpowiednikiem Roomby, tyle że zaprojektowanym do mycia okien.

0

Odkurzacze samodzielnie sprzątające podłogi nie są w dzisiejszych czasach niczym niezwykłym. Takie urządzenia spotkać można w wielu domach, a użytkownicy cenią sobie ich funkcjonalność, dzięki której mają więcej wolnego czasu i mogą go poświęcić na wypoczynek lub inne zajęcia.

Roboty nie muszą jednak ograniczać się tylko do sprzątania podłóg i mogą zająć się również naszymi oknami. Służy do tego WINBOT 850 firmy ECOVACS. To jedno z najnowszych urządzeń zaprojektowanych do samodzielnego czyszczenia okien. Urządzenie wyposażone w wysokoobrotowy wentylator przysysa się do szyby, a następnie przemieszcza się po niej, czyszcząc jej powierzchnię. Urządzenie jest idealne do okien pozbawionych ram, a prócz tego sprawdza się także w przypadku niewielkich okien o wymiarach 45 x 65 cm.

WINBOT 850 ma 4-stopniowy system czyszczenia, potrafi też pamiętać swą ścieżkę, a dodatkowo dysponuje systemem wykrywania krawędzi. Zasilany jest z sieci energetycznej, ale ma też awaryjną baterię 600 mAh, która w przypadku zaniku energii zapobiega jego odpadnięciu od szyby. Urządzenie może też działać w trybie w pełni automatycznym, lub też można nim sterować ręcznie, za pomocą specjalnego pilota.

WINBOT 850 dostępny jest w cenie 349,99 dolarów.

ECOVACS WINBOT 850 1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.