Ear Buddy iFi poprawi jakość naszej muzyki

Marek Cekaw
Ear Buddy iFi poprawi jakość naszej muzyki

Firma Ear Buddy pokazała nowy produkt skierowany do fanów słuchania muzyki na smartfonach. Urządzenie o nazwie iFi zaprojektowano do poprawienia jakości brzmienia, podczas słuchania utworów na niskim poziomie głośności.

0

Urządzenia przenośne, jeśli nie liczyć produktów najwyższej klasy, oferują stosunkowo słabą jakość dźwięku, dlatego często stosuje się zewnętrzne wzmacniacze słuchawkowe. Są to jednak urządzenia drogie i mało poręczne, więc firma Ear Buddy opracowała produkt o nazwie iFi.

Jest to przejściówka wpinana pomiędzy słuchawki i źródło dźwięku, której zadaniem jest kompensowanie strat jego jakości, podczas słuchania muzyki z niskim natężeniem głosu. iFi przy pomocy odpowiednich rozwiązań, niweluje tę stratę. Innymi słowy, możemy słuchać muzyki na bezpiecznym poziomie głośności, nie tracąc nic z jej jakości.

iFi w sprzedaży pojawi się jeszcze w tym miesiącu i kosztować ma 20 funtów. Dodam, że nie jest to pierwszy dongle tej firmy. Ma ona w swej ofercie także model iPurifier 2, przeznaczony do złącz USB.

ear_buddy-1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.