Easy Heat ADKS-1000: koniec ze śniegiem na dachu

Marek Cekaw
Easy Heat ADKS-1000: koniec ze śniegiem na dachu

Firma Easy Heat oferuje system podgrzewania dachu, który może być przydatny podczas zimy. Dzięki temu unikniemy ryzyka uszkodzenia konstrukcji domu, przez zalegający na nim ciężki śnieg.

0

Zima ma to do siebie, że podczas tej pory roku pada mnóstwo śniegu. W przypadku posiadaczy domów jest on bardzo groźny, gdyż mokry śnieg ma ogromną masę, która w przypadku zalegania na dachu przez dłuższy czas, może uszkodzić jego konstrukcję doprowadzając do katastrofy budowlanej.

Easy Heat ADKS-1000 1

Aby jej uniknąć, należy więc zrzucać śnieg z dachu, co jednakże nie jest sprawą łatwą, gdyż wymaga odpowiednich narzędzi, a przy tym jest bardzo niebezpieczne. Można jednak rozwiązać tę sprawę przy pomocy produktu oferowanego przez firmę Easy Heat. Jej produkt o nazwie ADKS-1000 jest systemem podgrzewania dachu, który w szybki i bezpieczny sposób usunie z niego śnieg.

Easy Heat ADKS-1000 2

Są to specjalne przewody grzewcze dostępne w różnych długościach, które podłączone do sieci elektrycznej rozgrzewają się, topiąc zalegający na dachu śnieg, oszczędzając nam większych wydatków.

Easy Heat ADKS-1000 3

Zestaw o długości 60 metrów, kupić można za około 100 dolarów. Po zainstalowaniu będzie nam służył przez wiele zim, chroniąc dach przed uszkodzeniem.

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.