Ecoxgear EcoBoulder+ - imprezowy głośnik

Marek Cekaw
Ecoxgear EcoBoulder+ - imprezowy głośnik

Firma Ecoxgear specjalizująca się w produkcji przenośnego sprzętu grającego, zaprezentowała kolejny model głośnika bezprzewodowego. Nazywa się on EcoBoulder+ i przeznaczony jest do urządzania imprez na świeżym powietrzu.

0

Głośniki bezprzewodowe można podzielić zasadniczo na dwie kategorie. Do pierwszej należą niewielkie modele, przeznaczone do słuchania w domu lub poza nim, które generalnie nie mają zbyt wielkiej mocy. Są też modele projektowane do nagłaśniania całkiem sporych imprez w gronie przyjaciół, organizowanych na kempingu lub w ogrodzie.

Głośnik EcoBoulder+ firmy Ecoxgear, zaliczany jest do drugiej kategorii. Produkt wyposażono w sporych rozmiarów obudowę, która jest w pełni wodoszczelna (norma IP67), a także odporna na pył, piasek i wstrząsy. Jeśli natomiast wrzuci się go do wody, głośnik będzie pływać, co uchroni nas przed jego zgubieniem podczas pływania po jeziorze.

We wnętrzu wytrzymałego opakowania zainstalowano 8" przetwornik szerokopasmowy, 3" tweeter oraz 8" pasywny woofer zajmujący się tonami niskim. Łączna moc tego zestawu wynosi aż 100 W, co w zupełności wystarcza do nagłośnienia sporej imprezy. O jakość dźwięku też nie musimy się martwić, gdyż czuwa nad tym zupełnie nowy procesor dźwięku oraz korektor graficzny, pozwalający dopasować jego barwę do naszych upodobań. Dodatkową zaletą sprzętu jest kompatybilność z asystentami Siri oraz Google.

EcoBoulder+ zakupimy na stronie producenta w cenie 249,99 dolarów.

EcoBoulder1

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.