Edifier MP200 Mini: kieszonkowy głośnik z odtwarzaczem MP3

Marek Cekaw
Edifier MP200 Mini: kieszonkowy głośnik z odtwarzaczem MP3

Edifier MP200 Mini to kolejny bezprzewodowy głośnik przenośny wzbogacony o dodatkową funkcjonalność. Oprócz odtwarzania muzyki transmitowanej ze smartfonów, ten niewielki produkt posiada własny odtwarzacz plików MP3.

0

Jeśli ktoś lubi umilać sobie aktywność fizyczną muzyką ulubionych wykonawców, z pewnością przyda mu się nowy głośnik Edifier MP200 Mini. To niewielkie urządzenie jest nie tylko wygodne w transporcie, ale też dysponuje możliwościami znacznie podnoszącymi jego funkcjonalność.

Edifier MP200 Mini1

Edifier MP200 Mini to mieszcząca się w dłoni kostka o boku mierzącym 5 cm, dostępna w jednej z siedmiu wersji kolorystycznych. Dla wygodniejszego przenoszenia, wyposażono ją w rzemyk zaczepiany na nadgarstek. Natomiast we wnętrzu kolorowej obudowy odpornej na zachlapanie wodą, znajduje się 2-calowy przetwornik sprzężony z technologią Bluetooth 4.1, umożliwiającą transmitowanie muzyki z urządzeń przenośnych.

Edifier MP200 Mini2

Smartfon nie jest jednak niezbędny do użytkowania tego sprzętu. Producent zainstalował w nim bowiem slot na kartę microSD oraz wbudowany odtwarzacz plików MP3. Może więc odtwarzać muzykę całkowicie samodzielnie.

Edifier MP200 Mini3

Edifier MP200 Mini oferowany jest w cenie 28,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.