Efektywne żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite Silence

Jakub Kornacki
Efektywne żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite Silence

Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite Silence jest uznawane za najlepsze urządzenie w swojej klasie w ofercie producenta. Urządzenie zostało wyposażone w szereg rozwiązań technologicznych, dzięki którym mozolny proces prasowania stanie się prosty, szybki i przyjemny.

0

Konstrukcja Philips PerfectCare Elite Silence jest lekka i pewnie trzyma się w dłoni. Urządzenie pracuje cicho dzięki technologii Silent Steam i nie przeszkadza domownikom w oglądaniu telewizji czy spaniu. Żelazko z generatorem pary generuje silny strumień pary, którego ciśnienie osiąga 7,5 bara. Takie rozwiązanie umożliwia pewne wnikanie wgłąb tkaniny, dzięki czemu można liczyć na szybkie i skuteczne prasowanie. Producent zastosował specjalną stopę T-Ionic Glide, której zadanie polega na równomiernym wnikaniu pary oraz zapewnieniu dobrego poślizgu urządzenia.

uo

Philips PerfectCare Elite Silence wykorzystuje wiele zaawansowanych rozwiązań. Technologia OptimalTemp automatycznie dobiera odpowiednią temperaturę prasowania oraz ilość pary, dzięki czemu użytkownik nie musi ręcznie regulować ustawień żelazka. Przy jej wykorzystaniu użytkownik może pewnie i bezpiecznie prasować różne rodzaje tkanin. Warto zaznaczyć, że podczas prasowania użytkownik nie musi odstawiać żelazka na podstawę - może je spokojnie ulokować na desce lub bezpośrednio na ubraniu, bez jakichkolwiek obaw o przypalenie.

uo1

Urządzenie jest lekkie i przystosowane do pracy w pionie. Prasowanie firan i zasłon nigdy wcześniej nie było takie proste. Żelazka Philips PerfectCare Elite Silence objęte są promocją „Testuj generator pary Philips przez 30 dni”, która będzie trwała do końca bieżącego roku. Jeśli urządzenie nie spełni wymogów użytkownika, będzie można je oddać i otrzymać zwrot pieniędzy.

Żelazka Philips PerfectCare Elite Silence są już dostępne w sprzedaży, a ich poszczególne ceny wynoszą:

  • GC9650/80 - 1799 zł
  • GC9642/60 - 1569 zł
  • GC9640/60 - 1569 zł
  • GC9630/20 - 1349 zł
  • GC9622/20 - 1349 zł
  • GC9620/20 - 1349 zł

Przeczytaj naszą recenzję żelazka Philips PerfectCare Elite Silence!

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.