Egreat A5: odtwarzacz multimedialny Android TV

Jakub Kornacki
Egreat A5: odtwarzacz multimedialny Android TV

Egreat A5 jest idealnym rozwiązaniem dla starszych modeli telewizorów, Dzięki temu urządzeniu zamienisz swój standardowy odbiornik telewizyjny w nowoczesny telewizor z funkcjami i możliwościami nowoczesnych telewizorów Smart TV.

0

Egreat A5 stwarza możliwość odtwarzania treści wideo o rozdzielczości 4K UltraHD 60Hz z HDR10. Oprócz tego urządzenie wspiera odtwarzanie wszystkich najpopularniejszych formatów, łącznie z HEVC/H.265 4K 10bit przy przetwarzaniu sygnału wideo z przepływnościami do 250 Mbps. Dodatkowo umożliwia odtwarzanie płyt Blu-Ray i DVD z pełnym menu, zarówno w domyślnym odtwarzaczu, jaki i w KODI – Vidon XBMC.

A5_2_2

Warto podkreślić, że najnowsze urządzenie odtwarza wszystkie formaty dźwięku przestrzennego 7.1 HD-audio, w tym Atmos, DTS:X, DTS-HD i True-HD, zarówno downmix i passthrough. Model wspiera również wybrane serwisy VOD i pozwala na wygodne korzystanie z YouTube z funkcją castowania.

A5_1_1

Swoje działanie najnowszy odtwarzacz multimedialny opiera na systemie opieracyjnym Android w wersji 5.1 Lollipop. Użytkownicy zyskują pełen dostęp do wszystkich funkcji i aplikacji dostępnych w sklepie Google Play. 

A5_3_3

Sercem urządzenia jest wydajny i błyskawicznie pracujący chipset HiSilicon Hi3798CV200. Został on zaprojektowany w celu dostarczenia użytkownikom możliwości odtwarzania wideo o najwyższym standardzie rozdzielczości. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono 2GB wbudowanej pamięci RAM DDR3 oraz 8GB pamięci flash eMMC.

Odtwarzacz multimedialny Egreat A5 wyceniono na 679 zł.

Źródło: C4i, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.