Ekran Samsung Cinema LED 3D zastosowany w kinie

Jakub Kornacki
Ekran Samsung Cinema LED 3D zastosowany w kinie

W sieci kin Arena Cinemas w szwajcarskim Zurychu zastosowano ekran Samsung Cinema LED 3D. To pierwsze miejsce na świecie, w którym zastosowano rozwiązanie południowokoreańskiego producenta.

0

Najnowszy ekran Samsung Cinema LED 3D został przystosowany do utrzymania tego samego poziomu jasności podczas wyświetlania materiału. Urządzenie pozwala przeprowadzić standardowe projekcje, jak i te trójwymiarowe. To ogromny krok w przyszłość, bowiem zastosowanie ekranów Samsung Cinema LED 3D prowadzi do stopniowego wycofania projektorów kinowych.

samsung_3d_cinema_led_2

Samsung Cinema LED 3D zapewnia dokładnie taką samą jakość obrazu niezależnie od miejsca, z którego oglądany jest ekran. Ekran jest pierwszym ekranem kinowym HDR z certyfikatem Digital Cinema Initiatives. Urządzenie oferuje 9 milionów pikseli na powierzchni o wymiarach 10,3 m na 5,4 m co przekłada się na niespotykaną do tej pory jakość obrazu. 

samsung_3d_cinema_led_4

Ekran wyświetla obraz o najwyższym standardzie rozdzielczości 4K. Urządzenie wzmacnia wyświetlane treści za pomocą technologii HDR. Wszyscy widzowie mogą liczyć na niespotykane do tej pory wrażenia podczas oglądania filmów tradycyjnych, jak i 3D. 

Sprawdź promocje na telewizory Samsung.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.