Ekspres do kawy Keep It Simply Swiss

Jakub Kornacki
Ekspres do kawy Keep It Simply Swiss

Na rynku jest już dostępny kompaktowy ekspres do kawy Keep It Simply Swiss. Potocznie nazywany KISS wykorzystuje najnowocześniejsze technologie przygotowywania różnego rodzaju kaw. Urządzenie wykonano z najwyższej jakości materiałów.

0

Niewielkich rozmiarów ekspres do kawy mierzy zaledwie 21 centymetrów wysokości oraz ma 16 centymetrów średnicy. Do tworzenia kawy urządzenie wykorzystuje specjalne kapsułki, które można nabyć na stronie internetowej producenta. Jest to jeden z najmniejszych produktów, który wykorzystuje właśnie takie rozwiązanie do tworzenia różnego rodzaju ciepłych napojów. Całkowita waga urządzenia wynosi tylko 2,9 kilograma.

Keep It Simply Swiss espresso

Urządzenie posiada matową, aluminiową obudowę. Ekspres do kawy Keep It Simply Swiss jest dostępny w aż jedenastu wersjach kolorystycznych: pomarańczowej, niebieskiej, czerwonej, fioletowej, żółtej, białej, różowej, brązowej, zielonej, granatowej oraz złotej. Urządzenie posiada magnetyczny uchwyt na kubek, który zapewnia solidne i bezpieczne napełnianie go kawą. Można go usunąć i w jego miejsce wstawić dowolną, większą szklankę. Zintegrowany uchwyt na pokrywie zbiornika ma zapewniać łatwe nalewanie.

Ekspres do kawy Keep It Simply Swiss jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi około 6123 zł.

Źródło: Appliancist.com, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.