Electrolux Black Stainless Steel - stylowy sprzęt AGD

Marek Cekaw
Electrolux Black Stainless Steel - stylowy sprzęt AGD

Firma Electrolux postanowiła wprowadzić do naszej kuchni nieco stylu i zaprezentowała nową linię sprzętu AGD o nazwie Black Stainless Steel. Znajdują się w niej produkty wykończone w czarnej stali nierdzewnej, idealnie nadające się do nowoczesnego wystroju kuchni.

0

Większość sprzętu AGD dostępnego jest w kolorze białym. Nie wszystkim użytkownikom taki wygląd pasuje, gdyż nie będzie się dobrze komponował z nowocześnie wykończoną kuchnią. Electrolux wprowadza więc do sprzedaży nową linię Black Stainless Steel.

W nowej rodzinie znajdziemy lodówki, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, oraz kuchenki gazowe, a wszystkie produkty wykończono w stali nierdzewnej pomalowanej na czarny kolor. Dzięki temu nie tylko prezentują się bardzo nowocześnie, ale są też łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Sprzęt AGD wyposażono bowiem w powłokę chroniącą przed powstawaniem smug, więc nie trzeba nieustannie ich czyścić, aby wyglądały jak nowe. Wystarczy tylko przetrzeć suchą szmatką.

Produkty są nie tylko nowoczesne, ale i eleganckie. W nowej rodzinie Black Stainless Steel znajdziemy m.in. dwa nowe modele lodówek, wyposażone w wygodny system organizacji produktów SpaceWise oraz szuflady z systemem regulacji wilgotności, wydłużające świeżość żywności. Z kolei zmywarki, wyposażono w system OrbiTClean Wash System, czterokrotnie zwiększający efektywność mycia. Mają one też technologię DishSense, która dopasowuje cykl mycia do poziomu zabrudzenia naczyń.

W rodzinie są także dwa piekarniki z technologią True Convection, wyposażone w trzeci element grzewczy oraz wentylator poprawiający cyrkulację gorącego powietrza. Mają one także wbudowany sensor temperatury, który pozwala ustawić żądaną temperaturę pieczenia i powiadomi o jej przekroczeniu.

Z kolei mikrofale zostały wyposażone w sensory automatycznie dopasowujące poziom mocy oraz czas pieczenia do włożonych rodzajów posiłku.

Produkty z rodziny Black Stainless Steel są już dostępne w sprzedaży, a ich ceny rozpoczynają się od 500 dolarów.

electrolux1

Źródło: Digitaltrends.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.