Electrolux EAP300: wydajny oczyszczacz powietrza

Jakub Kornacki
Electrolux EAP300: wydajny oczyszczacz powietrza

Electrolux EAP300 może okazać się idealnym rozwiązaniem w Twoim domu. Inteligentny oczyszczacz powietrza zadba o odpowiednią jakość powietrza. Tym samym przyczyni się do polepszenia samopoczucia, a nawet i zdrowia.

0

W swojej pracy oczyszczacz powietrza Electrolux EAP300 wykorzystuje zaawansowany technologicznie system filtracji Pure Source. Producent podkreśla, że to wydajne rozwiązanie jest w stanie usunąć kurz, pył, brud, pyłki i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z powietrza pozostawiając nawet o 99,9% czystsze powietrze. Obsługę urządzenia ułatwia elektroniczny wyświetlacz. Oczyszczacz prezentuje się stylowo i nowocześnie.

P039134_EDENLARGEPNG

W Electrolux EAP300 zastosowano specjalny czujnik, który stale monitoruje jakość powietrza. W oparciu o zebrane dane inteligentne urządzenie następnie automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, by zapewnić optymalną wydajność oczyszczania. Producent zapewnia, że czujnik reaguje nawet na najmniejsze zmiany w powietrzu, dlatego domownicy mogą być spokojni, że zawsze będą oddychali oczyszczonym powietrzem.

Electrolux EAP300 uzyskał rekomendację Szwedzkiego Towarzystwa Zwalczania Astmy i Alergii. Produkt może więc okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób chorujących na te schorzenia. Oczyszczacz z pewnością sprawdzi się również w domach, w których są zwierzęta.

Oczyszczacz powietrza Electrolux EAP300 można zakupić już od 995 zł.

Źródło: Electrolux, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.